Loading...
چطور یک دیجی خوب انتخاب کنیم؟!۱۳۹۸/۶/۲۵ ۲۲:۳۷:۱۲
  • دیجی خوب در تهران

دیجی خوب و باحال

شما حتما حتما باید برای مراسمتان یک دیجی خوب انتخاب کنید مخصوصا اگر این مراسم عروسی باشد چرا که انتخاب یک دیجی بد میتواند کار و زحمات شما را خراب کند.

یک دیجی خوب باعث میشود مراسم شما به همه خوش بگذرد و همه راضی و خشنود از شب خوب و شادی که گذرانده اند مراسم را ترک کرده و به خان هایشان بازگردند.

دیجی باید هماهنگ باشه

Axaia Music

فرض بگیرید شما کلی بابت آتلیه هزینه کرده اید یا بابت گل آرایی و غذا کلی استرس کشیده اید تا انتخاب شایسته ای داشته باشید اما دیجی را وسواس به خرج نداده اید و در این صورت ممکن است کسی از مراسم شما لذت نبرد و همه این ها از یاد میروند اما آن رقص و شادی که در لحظه انجام میشود در یاد ها و خاطره ها سالیان سال خواهد ماند.

بسپاریدش به گروه موزیک آکسایا

Axaia Music

یک دیجی خوب انتخاب کنید و با ایشان همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشید.

فرضا اگر ترومپت زن میخواهید باید از قبل هماهنگ کنید و شب قبل از مراسم ایجاد تغییرات کلی در برنامه دشوار میشود. اگر تی وی شهری و لیزر و … را قرار است در مراسم خود به کار بگیرید هماهنگی های لازم را از قبل داشته باشید.

گروه آکسایا = گروه فوق حرفه ای

Axaia Music

آهنگ هایی که قرار است پخش بشوند و فرضا آهنگ رقص دو نفره و رقص تکی عروس یا رقص چاقو اگر چیزی مد نظر دارید هرچه سریعتر به ما اعلام کنید تا بتوانیم مراسم شما را بدون هیچگونه ناهماهنگی و بی برنامگی اجرا کنیم

VIEW LIVE DATES

بهترین ها ما را انتخاب میکنند

یک سری هماهنگی ها با دیجی هست و یک سری هم حتما باید خودتان همکاری لازم را داشته باشید اما دیجی خوب همه این عوامل را میداند و سوالات لازم را از شما خواهد پرسید هرچند که سابقه کار ما اگر پرس و جو کرده باشید مشخص هست و کسی ناراضی از برنامه ما نخواهد بود!

اگر بهترین ها را انتخاب کنید خود را لایق بهترین ها دانسته اید و شرایطی برایتان رقم میخورد که بهترین اتفاق ها در زندگیتان بیفتد

ما در خدمت شما هستیم تا بهترین مراسم ممکن را اجرا کنید.

قطعا بهترین تفکر در زندگی این است که خود را شایسته بهترین ها بدانید

شما شایسته بهترین ها هستید