گروه موسیقی زنده در تهران

۵/۵ - (۱ امتیاز)

تهران باید انگیزه زندگی داشته باشد

همه شما میدانید که جمعیت انبوهی از مردم در شهر تهران در حال زندگی هستند. این حجم از جمعیت علاوه بر اینکه نیاز به دکتر مهندس دارد نیاز به شادی هم دارد این جماعت عروسی میکنند نیاز به شادی بخشیدن به مراسم خود دارند این جماعت تولد و میهمانی های نامزدی و عقدکنان میگیرند و نیاز پیدا میکنند که یک گروه موسیقی برایشان اجرا داشته باشد.

در کل ارائه خدمات اجرای موسیقی زنده در تهران نیز میتواند جزو مشاغل خدماتی باشد که نه نیاز به مریض شدن افراد دارد نه نیاز به غم ایشان دارد فقط وقتهایی که افراد خوشحال هستند و میخواهند موسیقی زنده در مراسم خود داشته باشند ارائه خدمات میکند در اصل هدف ما این است که شما خوشحال باشید. شاد بودن شما شاد شدن ماست و ما چیزی جز این از خدا نمیخواهیم.

ما میخواهیم این جمعیت انبوهی که در تهران زندگی میکند هر روز عروسی بگیرند و هر روز مراسم عقد کنان و نامزدی داشته باشند تا ما هم در کنار این جشن ها روزی خود را داشته باشیم که قطعا همینطور هم هست مگر میشود حدود ۱۲ میلیون نفر جمعیتی که اینجا زندگی میکنند هر روز تعداد زیادی با هم ازدواج نکنند و تعداد زیادی جشن و مراسم در خود جای ندهد. اما ما دنبال برکت این امر و زیاد شدن جشن های مبارک هستیم.

بهتر است از قبل رزرو کنید

همانطور که میدانید مردم تهران و کل مردم ایران دوست دارند که مراسم خود را در روزهای جشن و روزهایی که مناسبتی مانند نیمه شعبان یا روزهای تعطیل برگزار کنند خب طبیعی هم هست همه دوست دارند وقتی شادی خود را برگزار کنند که همه مردم در حال شادی هستند و بقیه هم شاد باشند که این گویا شگون دارد و بهتر است.

اما این یک جا برگزار شدن مراسمات باعث مشکلات خاصی نیز شده است. وقتی همه مراسم در یک روز خاص قرار است برگزار شوند دیجی ها و گروه های موسیقی خوب نمیتوانند به همه جا برسند و از قبل رزرو میشوند. همه آتلیه ها شلوغ میشود. همه تالارها پر میشود و قطعا شما با مشکلات متعددی برای برگزاری جشن ها و عروسی های خود مواجه خواهید شد.

از این رو اگر میخواهید جشن خود را در روز شلوغ و تعطیلی خاصی برگزار کنید بهتر است از قبل با ما تماس بگیرید و رزرو کنید چرا که ممکن است شرمنده شما عزیزان بشویم. معمولا برای یک گروه موسیقی و دیجی تاریخ عروسی را جا به جا نمیکنند هرچقدر هم که کار این گروه حرفه ای و خاص باشد! پس ما منتظر تماستان هستیم و هر مدل گروه موسیقی اعم از جاز و کلاسیک تا موسیقی سنتی و آواز را میتوانیم برایتان فراهم نموده و یا با دیجی مخصوص جهت ارائه موسیقی های مراسم شما حاضر شویم.

این جمعیت بزرگ در تهران علاوه بر دکتر و مهندس و خدمات رفاهی نیازمند گروه های موسیقی زنده برای جشن ها و مراسمات جهت شادی و طراوت بخشیدن به روح مردم این شهر است

گروه موسیقی زنده آکسایا
گروه موسیقی زنده در تهران

پیام بگذارید