رزومه کاری دیجی

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بحث رزومه کاری دیجی خیلی متفاوته

در بحث رزومه کاری خیلی از کارها را به دلایل متعدد نمیتوان در سایت برای شما و بازدید همگان قرار داد اما قطعا در قرار حضوری خیلی چیزها برایتان روشن خواهد شد ما همانطور که احتمالا میدانید در کلاب های استانبول و روی کشتی در انتالیا اجراهای هفتگی زیادی داشتیم و خیلی میتواند برای شما هم جذاب باشد دیدن این روزمه کاری. شاید بپرسید چرا با وجود کار خوبی که در ترکیه داشتید باز به ایران برگشتید خب دلایل زیادی دارد که از حوصله این مطلب خارج است!

دیجی و ارکستر با تجربه

قطعا شما به عنوان یک بازدید کننده سایت که میخواهید یک دیجی برای مراسم خود رزرو کنید و قبلا چیزی از ما نشنیده اید حق دارید بپرسید رزومه و سابقه شما چیست و ما هم حتما به شما نمونه کارهای خوبی نمایش خواهیم داد و خیال شما را از بابت اجرای فوق العاده راحت خواهیم کرد!

میکس خوب موزیک ها و انتخاب به جای ان ها در مراسم شما و شناسایی جو و حالت افراد به ما انرژی میبخشد این که رفتار حاضرین در سالن را کنترل کنیم و انرژی و ضربان قلب آن ها را بالا پایین ببریم قطعا بیشترین لذت را برای ما دارد از این رو قبل از هر دستمزدی ما از کار خود دستمزد خود را میگیریم و بحث مادی در درجه بعدی کار قرار دارد!

اگر به دنبال یک دیجی با تجربه یا ارکستر حرفه ای با سابقه کاری بالا هستید فقط با ما تماس بگیرید.

اینکه شما برید توی یه شرکت کار کنید اونا طبق قانون کار موظفن برای شما بیمه رد کنن و میشه سابقه کارتون و میشه واستون رزومه ولی دیجی حتی واسه خودشم به اسم دیجی نمیتونه بیمه رد کنه که سابقه و رزومه ثبت شده داشته باشه!

دیجی بیمه ندارد
رزومه کار دیجی

٪ اظهار نظر

  1. دیجی آذر ۲۹, ۱۳۹۸ در ۰:۳۶ ق٫ظ - پاسخ

    سلام برای شب یلدا ساعت ۳بعدظهر یک جشن در داخل شرکت داریم هزینه یک نفر که ساز بزند و بخواند چقدر است

    • مدیر گروه آکسایا بهمن ۷, ۱۳۹۹ در ۲:۰۴ ب٫ظ - پاسخ

      لطفا تماس بگیرید

پیام بگذارید