دیجی مسلط به آهنگ های ترکی و کردی

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیجی آهنگ های ترکی و کردی

همانطور که میدانید تهران شهری است که از همه مردمان کشور در خود نمایندگان زیادی دارد به هر حال جمعیت تهران خیلی خیلی کم بوده و از وقتی به پایتخت بدل گشته جماعت زیادی از شهر های مختلف برای کار و زندگی به این شهر مهاجرت کرده اند و میتوان گفت که این شهر همه زبان ها و گویش ها در خود جای داده است هرچند زبان و گویش رسمی این شهر همان تهرانی میباشد اما در همه خیابان ها و کوچه های تهران میتوان یک نفر پیدا کرد که به آهنگهای ترکی و کردی و … مسلط باشد.

به هر حال هر کسی کو دور ماند از اصل خویش باز جوید روزگار وصل خویش

هر کسی که اصالت خود را میداند دلش میخواهد آن را زنده نگه دارد و چه جایی بهتر از عروسی و جشن های شادی برای این کار؟

رقص کردی و رقص آذری به غیر از طرفدارانی که برای آذری زبان ها و کرد زبان ها دارد طرفداران زیاد دیگر هم در میان فارس ها و غیره دارد. به طوری که فرضا عده زیادی از زبان ترکی و کردی چیزی سر در نمی آورند اما بسیار به رقص کردی و آذری علاقه مند هست و دوست دارند که در مراسماتشان این موزیک ها نواخته شده و با آن آهنگ ها برقصند.

شما به راحتی میتوانید یک دیجی مسلط به آهنگ های ترکی و یا کردی را رزرو کنید که آرشیو بهترین میکس های ترکی و کردی را با خود به همراه آورد و یا موزیک هایی که شما مد نظر دارید را با هم میکس کرده و تحویل شما دهد.

دیگر زبان های محلی

به هر حال به جز ترکی و کردی که زبان های رایج هستند آهنگ های لری و … نیز طرفداران زیادی دارد که هر نوع موزیکی که مد نظر داشته باشید را برایتان به بهترین میکسرها با بهترین باندها و دستگاه های پخش اجرا نموده و سعی میکنیم بهترین نوع مراسم درخور شان شما برگزار شود.

 اگر قصد اجرای برنامه ای بی نقص رو دارین میتونین رو ما حساب کنین … شومن + اجرای دی جی با استفاده از بهترین و بروز ترین کالکشن های موزیک‌ . « عروسی ، تولد ، مهمونی ، مراسم بعد تالار و …» . اجرای موزیک زنده ( فارسی،کردی،ترکی،شمالی )در مراسمات خاص شما

درصورت تامین و نیاز ما میتوانیم لباس های محلی شما را پوشیده و در جسن حاضر شویم.

رقص کردی قطعا یکی از رقص های جدا ناشدنی از جشن ها و عروسی های ایرانی هاست و قطعا در هر مراسم شادی افرادی پیدا میشوند که درخواست آهنگ های آذری و یا کردی داشته باشند.

دیجی مسلط به آهنگهای ترکی و کردی
دی جی ترکی کردی

پیام بگذارید