دیجی با تجهیزات حرفه ای وارد سالن میشود

۴/۵ - (۲ امتیاز)

صحبت از تجهیزات دیجی

وقتی تجهیزات اصلی دیجی که هدفون حرفه ای مخصوص و دیجی کنترلر و پلیر دیجی و میکسر دیجی و ست پکیج دیجی هست را کامل کردیم باید به فکر تجهیزات تشریفات دیجی باشیم. اچون اینها به تنهایی کافی نیست. ضروری هست اما کافی نیست!

استیج رقص که میتواند اختیاری باشد و ابعاد آن ۵*۵  یعنی ۲۵ متربوده که تا ابعاد ۵۰ متر گسترش داده میشود و این بسته به بودجه و سرمایه شما نیز دارد.

کار کرد استیج رقص به منظور زیباترشدن محیط و فضای رقص و سالن هست که هم میتواند رقص شما را زیباتر جلوه دهد و هم  شور و هیجان مجلس را بالا میبرد و میتواند باعث جذاب تر شدن لحظات شما شود.

به جز استیج رنگی صفحه سفید ۵*۵ نیز موجود است که تا ابعاد ۵۰ متر این مورد نیز قابل اجرا میباشد و بسته به سلیقه و انگیزه دلخواه شما دارد!

تلویزیون شهری با بالاترین کیفیت

نورپردازی حرفه ای ، پاورفول کالر ، لیزر فول کالر

بالاترین کیفیت سیستم صوتی را با ما تجربه کنید

همچنین انواع آتش بازی سرد و گرم آلمانی نیز در صورت نیاز برای شما اجرا میشود که در صورت درخواست شما میتواند شامل انواع آبشارهای ریموتی که همگی با هم به صورت هماهنگ و کنترل شده روشن شوند و جلوه باشکوهی به مراسم شما بخشند.

بخار سرد دارای پرتاب بالا و ماندگاری بیشتر
بخار سرد (آب و مایع) (یخ خشک)

کول ترین و خفن ترین برندهای تجهیزات

قطعا وقتی شما پیش زمینه ای از چیزی نداشته باشید نمیتوان وارد بحث های تخصصی در آن مبحث شد و اگر دیدید کسی میداند که شما از موضوعی اطلاعی ندارید و عمدا آن موضوع را باز میکند و توضیحات اضافه ای در رابطه با آن به شما میگوید بدانید که شاید در حال تبلیغات فیک و بیش از حد گزافه گویی هست.

اینکه ما قطعا بهترین برند ها و بهترین تجهیزات میکس و ست کامل دیجی را به همراه خود می آوریم شکی در آن نیست اما اینکه بنده به عنوان یک دیجی حرفه ای بخواهم برای کسی که یک شب میهمانی خوب و با کیفیت را از من میخواهد بیایم و تجهیزات خود را بولد کنم به نظر کار درستی نیست شاید بپرسید چرا؟

دلیل اول کاملا واضح است اینکه این تجهیزات ضروری است و من هنر نمیکنم اگر برای کارم بهترین تجهیزات را از بهترین برند تهیه میکنم چرا که وظیفه من است که برای کارم عشق داشته باشم و بهترین باشم. دلیل دوم اینکه مشتری که از برندها سر در نمی آورد و اگر بگویم فرضا برند بیتس بهترین است که قطعا هم میداند هدفون بیتس بهترین است نمیرود سرچ کند کدام مدل و کدام نوع و قطعا نمیداند کدام فیک است و کدام اصل و دلیل بعد اینکه شب میهمانی آنقدر سر میزبان شلوغ هست که اصلا وقت بررسی تجهیزات من را نداشته باشد.

صد البته که ما از بهترین نوع دستگاه ها با بهترین برندها کار میکنیم ولی تجهیزات تشریفاتمان هم کامل است و در پایان قطعا به شما توصیه میکنم با ما جلسه مشاوره داشته باشید تا بتوانیم در خدمتتان باشیم و بهترین پیشنهاد ها را به شما بکنیم

خیلی های فکر میکنند تجهیزات دیجی و ارکستر تنها چند عدد باند و ابزار آلات موسیقی هست اما یک دیجی حرفه ای باید تجهیزات تشریفات نیز در اختیار داشته باشد!

گروه دیجی آکسایا
سن دنس پارتی

پیام بگذارید