ارکستر در تهران

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)

یک ارکستر خوب در تهران

ارسکتر در تهران معمولا برای عروسی و مراسمات مربوط به آن انتخاب میشود و وقتی یک ارکستر خوب به مراسم خود دعوت میکنید همه چیز را شاد میکنید و همه میتوانند برقصند و در شادی شما سهیم باشند ارکستر خوب میتواند خیلی به مراسم شما روح مثبتی ببخشد و شما و افراد حاضر در مراسم را سرخوش و سرمست سازد به طوری که همه از جشنی که در آن شرکت کرده اند راضی باشند و از آن لذت کافی را ببرند. چنانچه قصد دارید برای عروسی یا هر جشن دیگری ارکستر و خواننده زنده داشته باشید ما در خدمت شما عزیزان هستیم و تنها کافیست با ما تماس بگیرید.

یک عروسی خوب در تهران با ارکستر ویژه

خوب به هر حال تهران شهر بسیار بزرگی هست و هر روز جوانان زیادی ازدواج میکنند و جشن های زیادی گرفته میشود و ما با اینکه خیلی در برخی نقاط سرشناس شده ایم (تعریف از خود نباشد) اما به دلیل بزرگی و وسعت تهران قطعا در خیلی از نقاط حتی نام ارکستر آکسایا را هم نشنیده اند و قطعا طبیعی هم هست اگر ما در بین ۱۳ میلیون آدم که در تهران زندگی میکنند سرشناس بودیم و همگی ما را میشناختند نیازی به خواندن در عروسی ها نداشتیم و کنسرت گذاشته و بلیط خود را پیش فروش میکردیم!

شاید روزی این کار را بکنیم اما به هر حال ما از خودمان فعلا آهنگ های خاصی تولید نکرده ایم و اگر هم بکنیم بحث مجوزات و مراحل قانونی این کار به شدت دشوار است که امیدواریم روزی از طریق همین مشتریانی که در عروسی ها و جشن هایشان برایشان اجرا داشتیم ما را در این امر یاری رسانند.

به هر حال برای شما عزیزانی که قصد گرفتن مراسم شادی را دارید و میخواهید که ارکستر در تهران رزرو کنید و داشته باشید تدابیری اندیشیده ایم که خواهشمند است با ما تماس بگیرید تا توضیحات تکمیلی را خدمتتان ارائه کنیم!

تجربه یک خواننده خوب و اجرای زیبای آهنگ های درخواستی از خواننده های متفاوت را در شب عروسی و یا جشن ها و مجالس خود داشته باشید!

آواز و موزیک زنده
گروه ارکست تهران

پیام بگذارید