ارزش کار دیجی و ارکستر در جشن ها و عروسی ها

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بگذارید کمی هم درد و دل های یک دیجی را بشنوید

بگذار هر چه میخواهند بگویند!

در ابتدا که قصد ادامه دادن این کار و بالا بردن مهارت های خود در زمینه میکس آهنگها و مسترینگ موزیک را داشتم کسی کاری نداشت اما به محض اینکه خواستم این رشته را به عنوان شغل خود برگزینم با مخالفت های شدیدی مواجه شدم به طوری که همگی لفظ مطربی و به اصطلاح عامیانه جنگولک بازی را به من نسبت میدادند.

خیلی به گروه موزیک آکسایا افتخار میکنم و همواره برایم فکر کردن به این که چنین اکیپی تشکیل داده ام حس مثبتی داشته و دارد و دیگر اصلا برایم حرفهای دیگران مهم نیست خیلی ها میگویند یک لقمه نان کمتر بخور ولی شغلی درخور شان خود و خانواده ات داشته باش شاید اوایل این حرفها مرا کمی سرد میکرد اما دیگر توجهی به ایشان نمیکنم!

کار دیجی ارزشمند است. تمام!

ارزش کار دیجی و ارکستر با حرف مردم تایین نمیشود بلکه همین که با شاید مردم ثروت جمع میکنند و اگر مردم راضی باشند و شاد باشند ایشان نیز شاد هستند همین میتواند برایمان کافی باشد. واژه مطرب واژه چیپی نیست ما اصلا مطربیم و به این کار هم افتخار میکنیم.

البته خیلی از ایشان وقتی موفقیت نسبی من را دیدند و از این که اسمم را در خیلی جاها به عنوان دیجی برتر میشنوند از حرفهای ناامید کنندشان کم کم دست کشیده اند اما همچنان با لفظ مطرب سعی دارند ارزش کار من را پایین نگه دارند هرچند برایم هیچ مشکلی ندارد اصلا من مطرب هستم وبه آن افتخار میکنم حداقل سر کسی کلاه نمیگذارم و با شادی مردم پول درمی آورم!

گدایان بهر روزی طفل خود را کور میخواهند

طبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند

گمانم مرده شویان راضی اند بر مردن مردم

بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند

اجرای مراسم عقد,عروسی، نامزدی، تولد، جشن ها ومراسم بعد تالار و مهمانی های شما عزیزان

کاملترین لوازم و بالاترین کیفیت شامل: دستگاه dj شامل پایونیر ۴۰۰-xdj-RX.controler SB2 باند yamaha,djprimier,behringer اکتیو ۱۵ قدرت ۱۰۰۰watt ساب ۱۵ اکتیو ۸۰۰ watt مینی مووینگ LED و مووینگ فول سایز ۲۳۰ w میکسر نور و میکسر صدا بلک لایت پرژکتور فلش۱۵۰۰,۷۵۰,۱۵۰ وات مولتی کالر چنجر ۸ رنگ لیزر بارانی و خطی و نقطه ای سازه ۴ وجهی… داربست …

و پایه T بخار و اسموک پرده ساده و پرده LED پک دست بند بلک لایت Tv LED Lunch pad dj rmx-1000 تمپو و تومبا و پرکاشن در هر مراسم کاملترین نور به همراه اپراتور مجرب انتخاب موزیک متناسب با سلیقه شما…

تنها دلیل قیمت مناسب اجاره نکردن لوازم و رقابت است که با کیفیت خوب کامل میشه امکان عقد قرارداد به صورت مکتوب جهت مشاهده نمونه کار تماس بگیرید.

بهتر است برای رزرو دیجی مشاوره دریافت کنید چرا که شما هرمیزان هم که برای تشریفات و زیبا برگزار شدن مراسمتان هزینه کرده باشید تا وقتی دیجی که مجری مراسم شماست حرفه ای نباشد کار شما به چشم نخواهد آمد!

دیجی حرفه ای در تهران
دیجی در تهران

پیام بگذارید