Loading...
اجرای زنده موزیک برای مراسم شما۱۳۹۸/۶/۳۱ ۱۲:۱۵:۵۶

با موسیقی زنده به مراسم خود روح ببخشید

موسیقی زنده طبیعتا مورد استقبال بیشتری از موسیقی ضبط شده قرار خواهد گرفت و لذت و هیجان بیشتری را برای هر مخاطبی خواهد داشت که اگر این امر در میهمانی ها و مجالس شما صورت پذیرد میتواند بیش از هر چیزی مورد توجه باشد و روح مجلس شما را جذاب تر و زیبا تر سازد و هر کسی که در مجلس حضور دارد به نوعی از حضور در آنجا خرسند و خشنود گردد. برای این امر ما میتوانیم در خدمت شما باشیم که باعث افتخار ما خواهد بود که بهرتین ها ما را انتخاب میکنند.

  • قطعا با اجرای زنده گتار و تک نوازی آن هنگام صرف شام میتوانید لذت ببرید از مراسم زیبایتان

  • شما میتوانید گروه موسیقی سنتی را برای اجرا در مراسم رسمی دعوت کنید

  • با انواع گروه موسیقی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود

اگر میخواهید یک نوازنده سنتور حرفه ای در مراسم شما حاضر شده و ملودی دلخواه شما را بزند در خدمتیم

اگر میخواهید همه را میخکوب کنید ما دو نوجوان را با هم به مجلس شما میفرستیم که با همنوازی ویولون و گیتار بتوانند خیلی حرفه ای شما و همراهانتان را مشعوف سازند

هر ملودی که مد نظر دارید را از قبل به پیانیست ما بسپارید تا برایتان به صورت حرفه ای تمرین کند و در روز موعود برای شما و عزیزانتان اجرا کنند.

اگر یک ترومپت زن به همراه گیتار برقی میخواهید که در مجلس شما حاضر شوند و برایتان موسیقی و ملودی های دلخواه را بنوازند در خدمت شما خواهیم بود.

گروه موسیقی سنتی آکسایا به صورت ویژه میتواند در خدمت شما باشد اگر بلیت رفت و برگشت هواپیما هم برایمان بگیرید میتوانیم به شهرستان مد نظر شما پرواز داشته باشیم و موسیقی های دلخواهتان را برایتان بنوازیم.

قطعا هزینه برای شادی ها و مراسماتی که برایتان مهم هست به زندگی و عشق شما خواهد برگشت و امیدواریم همیشه پول خود را صرف آفرینش شادی کنید نه چیز دیگر

VIEW ALL LATEST NEWS